• Головна
  • Тернополяни продовжують ділитися сумними історіями про заскорузлість та бюрократію в поліклініках міста
08:28, 26 липня 2017 р.

Тернополяни продовжують ділитися сумними історіями про заскорузлість та бюрократію в поліклініках міста

Тернополяни продовжують ділитися сумними історіями про заскорузлість та бюрократію в поліклініках міста

Тернополяни продовжують нарікати на обслуговування в медичних закладах міста.

Нагадаємо, учора про свій гіркий досвід написала тернополянка, яка, зіткнувшись з неадекватністю та черствістю лікарів, врешті втекла з поліклініки.

Після цього в соцмережах про подібні випадки почали розповідати й інші тернополяни.

"Приєднаюсь і я до флешмобу Тернопільськаполіклініка. Пішла донька (11р.) до дільничої взяти довідки для школи і дитячого табору. Так, як довідка в табір дійсна 3 дні тому і звернулись за 3 дні до табору. Донька повернулась без довідок. Поїхала в поліклініку я. Виявилось, що для школи потрібно пройти всіх спеціалістів і здати аналізи, а для табору треба взяти бланк довідки, збігати знайти ксерокс, зробити копію і тільки після того дільнича зможе заповнити її. На другий день з ранку побачивши армагедець на Гоголя мною було прийняте рішення пройти спеціаластів в фіздиспансері. Донька займається спортом і щорічно, а також перед змаганнями проходить там профогляд. За пів години її оглянули всі спеціалісти і зробили кардіограму. Довідку про огляд в фіздездеспансері дільничий лікар відмовляється брати до уваги, вимагаючи лише Гоголя. Аналізи також. Їду я вже сьогодні до дільничої з німим питанням в очах: що за ....? Ви ставите під сумнів кваліфікацію цих спеціалістів? Чому чуть щось відправляють на аналізи в Снево, а тут така принциповість? На що отримую відповідь: довідку в табір беріть, а в школу не дамо , бо не пройшли гінеколога. Забрала карточку додому.

За весь період материнства -23 роки, звертаюсь до дільничого лише за довідкою в школу і щепленнями, дозвольте мені приватного педіатра якому я довірю здоров"я своїх дітей і я гідно оплачуватиму його послуги", – написала в Фейсбуці Ірина Жигунова. 

В коментарях зауважують, що головний лікар дитячої лікарні Андрій Артимович (в якого недавно виявили дороге авто),  запевняв депутатів, що поліклініки забезпечені бланками. Відтак той факт, що людей посилають ксерити бланки, може свідчити про корупційну складову, адже не виключено, що в такий спосіб хтось з керівників медзакладу ще обалштував собі додатковий дохід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліклініка
Оголошення
live comments feed...