• Головна
  • Вбивство дівчинки у Вишнівці: чергові брутальні версії Костилєвої просто вражають
09:28, 26 липня 2017 р.

Вбивство дівчинки у Вишнівці: чергові брутальні версії Костилєвої просто вражають

Вбивство дівчинки у Вишнівці: чергові брутальні версії Костилєвої просто вражають

Одіозна Наталія Костилєва, вже суджена за сепаратизм, продовжує продукувати надумані версії вбивства 17-річної дівчинки у Вишнівці.

На це б можна було не звертати увагу, якби не масові поширення дописів Костилєвої в соцмережах.

Цього разу на своїй сторінці в Фейсбуці вона оприлюднила фото загиблої з місця вбивства, на додачу ще й процитувала неназваних "експертів", які по фото(!!!) зуміли встановити, що дівчину начебто було зґвалтовано у неприродній спосіб, а тіло її викинули з автомобіля.

Цю версію Костилєва продовжує вперто пропихати у своїх дописах і цим самим будоражити жителів Вишнівця, які, на жаль, мають більше довіри до "екстрасенсів", аніж до наведених поліцією фактів.

На скільки правдоподібними є версії Костилєвої кожен може судити сам.

"Щойно надійшли мені листи від 2-х лікарів і фельдшера, який пропрацював на швидкій в столиці 20 років. Я надіслала їм фото і витяг з протоколу огляду тіла Ірини Мукоїди. Фото додаю і одразу перепрошую за це, але громадськість має це побачити і зробити сама висновки, тим паче, що поліція сама зробила це розслідування і матеріали розслідування публічними. Усі ці спеціалісти погодилися виступити на стороні захисту Василя Гнатюка в суді, отож зможете побачити їх особисто. А поки, цитую:

1. Паталогоанатом, опыт работы 18 лет: "Наташа, я внимательно ознакомился с материалами, которые ты прислала, и всю ночь читал всё, что пишет пресса и пресс-служба полиции Тернополя. Могу тебе сказать с уверенностью, что кое-кто очень хочет изменить время обнаружения тела девочки! Дело в том, что время смерти играет очень важную роль и здесь важен час туда или назад! Трупное окоченение происходит в промежутке от 2-х до 5-ти часов, при высокой температуре воздуха этот промежуток жестче. Если девочку выкинули, как говорят факты и свидетели в 7 утра - смерть наступила в промежутке 2 часа ночи - 5 утра. Если, как утверждает полиция, тело уже было на дороге в 5:45 утра, то время смерти в промежутке от 1:30 до 3-х ночи. Посмотри внимательно кому нужно алиби и у кого оно есть на эти промежутки и ты всё поймёшь.

По поводу фотографий тела, могу утверждать и без вскрытия, сексуальное насилие к девочки применяли, о чём свидетельстует поза, недержание кала, трусики на ноге, которые не сняли, а уже насадили на ногу после смерти".

2. Фельдшер скорой помощи, 20 лет опыта работы: "Сто процентов было сексуальное начилие и пусть полиция не свистит иное. Могу утверждать и под присягой. Требуйте эксгумации, она покажет всё.Ах да, и по описанию в протоколе есть четкое свидетельство сексуального насилия: на верхней части ноги у неё есть кал, это значит было и анальное насилие. По позе тела могу сказать, что выкинули труп из автомобиля", – йдеться в дописі Костилєвої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вишнівець #вбивство
Оголошення
live comments feed...