• Головна
  • Під час розкопок біля замку виявили рештки стародавнього муру (Фото)
08:27, 3 серпня 2017 р.

Під час розкопок біля замку виявили рештки стародавнього муру (Фото)

Під час розкопок біля замку виявили рештки стародавнього муру (Фото)

Учора під час розкопок між замковим палацом та фонтаном було виявлено рештки оборонної стіни.

«Тут був пагорб, обмурований товстою стіною, для захисту від артилерії. Бо звичайний мур артилерія розбивала. В перспективі заплановано відновити контури мурів. На це потрібно багато часу. Кажуть, що ви стільки копаєте, а нічого не знайшли. Та ми лише мізер розкопали», – зауважує археолог, керівник “Подільської арх еології Богдан Строцень.

За припущенням керівників розкопок, даний мур тягнеться далі від палацу в сторону паркових пагорбів, які прийнято називати «Єлісейськими полями».

«Ми натрапили на частину стіни, тобто вже є результат, що ми не просто перегортаємо землю. Далі буде розроблятися проект відновлення мурів, так як це роблять в Європі. Щоб можна було побачити, якої висоти були мури, як виглядала бійниця, щоб була змога походити по тих мурах, а екскурсовод вже матиме що показати, а не лише розповісти», – каже архітектор-реставратор, п роектант реконструкції Тернопільського замк у Юрій Вербовецький.

Після Дня міста також заплановано почати масштабні розкопки перед палацом, де був дитинець, там рівень ґрунту заплановано понизити до початкового – орієнтовно на 1-1,5 м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розкопки #мури #замок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...