• Головна
  • Він був єдиним сином у батьків: друзі розповіли про Миколу Смолея, який втопився у тернопільському ставі
15:05, 5 серпня 2017 р.

Він був єдиним сином у батьків: друзі розповіли про Миколу Смолея, який втопився у тернопільському ставі

Він був єдиним сином у батьків: друзі розповіли про Миколу Смолея, який втопився у тернопільському ставі

Микола любив фотографувати, подорожувати, займався плаванням і дуже любив життя. З дівчиною - Христиною Ляхович, він зустрічався недовго. Але як кажуть друзі хлопця, вона йому дуже подобалась. Він думав про сім'ю. 16 грудня цього року Миколі Смолею мало б виповнитись 25 років. Христині Ляхович 20 жовтня - 19 років.

Тіло Миколи Смолея рятувальники знайшли вранці 5 серпня. Друзі та рідні хлопця до останнього не вірили, що це він. Дівчину Миколи - Христину Ляхович знайшли 3 серпня. - Мій чоловік Миколу знає уже років сім, я десь чотири, - розповідає Наталія Процик. - На скільки я знаю, то Микола з Христиноюпознайомились на прощі. Зустрічались вони недовго. Вперше ми з чоловіком про неї дізнались 1 серпня. На скільки знаю, то вона з Козівського району і ніби вчилась у Кременеці. Жила у Тернополі. Микола розповідав, що Христинайому дуже подобається. Казав, що хоче сім'ю, що вже готовий до цього. Він дуже любив проводити час з нашим малюком. Як розповідає Наталія, Микола хотів познайомити їх з чоловіком зі своєю дівчиною. Вони планували спільну поїздку у Карпати. - В той день, коли трапився нещасний випадок, він мав зустрітись з нами, - продовжує жінка. - Ми планували пікнік. Але Микола не дзвонив. Ми з чоловіком зрозуміли, що він напевно пішов до дівчини. Я зайшла тоді в instagram і побачила на його сторінці відео зі Ставу. Ще сказала тоді, що вони так пізно пливуть там.

Останні слова Миколи на одному з тих відео: "Ми пливемо біля Дального пляжу. Романтика. Люди цінуйте хороші моменти". За словами Наталії, хлопець займався спортом, катався на велосипеді та три роки займався плаванням. - Він добре вмів плавати. Микола щороку ходив купатися на Йордан, - розповідає Наталія Процик. - Що трапилось, ніхто поки не знає. Мистараємось з'ясувати.Батьки хочуть знати, чому так трапилось.Микола в батьків - єдиний син. Вони довго на нього чекали. Робили все для його майбутнього. Крім плавання Микола цікавився подорожами, фотографією. Дуже любив читати книги і ввів здоровий спосіб життя. -Він бу дуже добрий, веселий, життєрадісний, хотів максимум взяти від життя, хотів розвиватись, - каже жінка. - Постійно прагнув нових знань, пише "20 хвилин".

У нього було дуже багато друзів. Микола завжди допомогав, але ніколи нічого не очікував взамін.Він не сидів без справи, постійно працював. Він займався перевезеннями пасажирів. Робив все, щоб людям було комфортно. Христину Ляхович поховали сьогодні. Коли поховають Миколу Смолея поки невідомо, але за словами Наталії, похорон може бути у неділю, 6 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #потопельник #став

Коментарі

Оголошення
live comments feed...