• Головна
  • У центрі Тернополя посеред білого дня викорчували бетонні обмежувачі руху (фотофакт)
13:01, 6 серпня 2017 р.

У центрі Тернополя посеред білого дня викорчували бетонні обмежувачі руху (фотофакт)

У центрі Тернополя посеред білого дня викорчували бетонні обмежувачі руху (фотофакт)

Самостійно відгородити проїзд на Театральний майдан додумалися двоє молодиків.

Водії двох автівок спільними зусиллями викорчовували обмежувачі руху, які міська рада поставила на вулиці Грушевського, пише Терен.

Журналісти 0352.ua розшукали хлопців, про яких йдеться у статті. Один з них, Ігор, повідомив, що цього дня на площі відбувалося благодійне дійство, мета якого була зібрати кошти для підтримки дітей-сиріт. Вони розміщали торгові точки під час заходу, тож проїзд був необхідний, аби підвезти товар. Усі необхідні дозволи на проведення заходу та здійснення торгівлі у організаторів заходу були,- повідомив Ігор.

Нагадаємо, майдан нещодавно потерпав від коліс вантажівок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обмежувачі #майдан #мажори
ТОП новини
Найдовший будинок у світі знаходиться в Україні: 3-кілометровий "вулик", який будували 11 років
В Україні посилюють перевірки цих категорій людей: до кого інспектори можуть особисто прийти додому
Третя потерпіла заявила про ускладнення після операції відомої в Тернополі лікарки: жінка закликає бути обережними
"Розкрито план ТЦК, мобілізація масово накриє цю групу українців": штрафи і повістки чекають їх неминуче, далі ВЛК і ЗСУ
Оголошення