• Головна
  • Відомий американець шукає родичів на Тернопільщині
13:02, 8 серпня 2017 р.

Відомий американець шукає родичів на Тернопільщині

Відомий американець шукає родичів на Тернопільщині

Весь світ чув про веловідеографа Лукаса Брюнеля, але мало хто знає, що він має українське походження і дуже цим пишається. Зараз чоловік шукає своє коріння, його предки з Гусятина, пише Без табу.

У Сполучених Штатах Лукаса називають легендою, адже він надихає людей активно жити, їздити на двоколісних і не боятись екстремальних маршрутів.

На власному прикладі, він показує як це – бере в подорож шолом з двома камерами та їздить по всьому світу: біля Великої Китайської стіни, джунглями Колумбії, вулицями Нью-Йорку, автострадами Мексики, його велосипед навіть їздив вуличками Чорнобиля.

Неодноразово Лукас Брюнель виходив на змагання в жовто-блакитній формі з українським прапором. Прадід Лукаса - Джозеф Барабаш народився в містечку Гусятин і мешкав там до переїзду в Америку в 1907-му році. Прабабуся народилася в Тернополі, її ім’я Ганна Барабаш, дівоче - Тлуховская, пише TeNews.

Лукас просить відгукнутися всіх, хто може бути його українським родичем. Про свій пошук він розмістив інформацію на своїй сторінці у Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛукасБрюнель

Коментарі

Оголошення
live comments feed...