• Головна
  • На поверхах влади заговорили про напівміфічний авіарейс, який вчергове планують запустити з Тернополя
09:04, 9 серпня 2017 р.

На поверхах влади заговорили про напівміфічний авіарейс, який вчергове планують запустити з Тернополя

На поверхах влади заговорили про напівміфічний авіарейс, який вчергове планують запустити з Тернополя

Керівництво одного із провідних підприємств світу, що спеціалізується на випуску авіадвигунів та газотурбінних установок АТ «Мотор Січ» днями перебувало на Тернопільщині.

В рамках цієї поїздки відбулася зустріч голови Тернопільської ОДА Степана Барни та Президента підприємства, його генерального конструктора В’ячеслава Богуслаєва.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна підкреслив, що державне підприємство «Мотор Січ» є одним із флагманів української економіки, а для Тернопільщини важливо напрацьовувати стратегію з підтримки вітчизняного виробника.

За словами Олексія Зеленюка, директора з виробництва товарів народного споживання підприємства АТ «Мотор Січ», метою візиту на Тернопільщину є впровадження продукції українського виробництва на внутрішньому ринку. «Є пропозиції щодо розміщення на Тернопільщині локацій з виготовлення нашої продукції – це верстати, авіа-двигуни, гелікоптери, товари для медичної галузі та народного споживання. Як ми бачимо, в області є хороший технічний та трудовий потенціал, і в такий спосіб спільно можна було б покращити ситуацію із зайнятістю місцевого населення. Крім того компанія «Мотор Січ» пропонує співпрацю у розвитку Тернопільського аеропорту, зокрема ми можемо надавати свої літаки для виконання регулярних рейсів», - зазначив Олексій Зеленюк

Як зауважив голова ОДА Степан Барна, підприємство, справді, пропонує цікавий і широкий спектр продукції, який є цікавим для Тернопільщини.

«Ми почули дуже перспективні пропозиції щодо реалізації проектів у сфері авіації, лісового господарства, медицини тощо. Але пріоритетним напрямком розмови було відновлення роботи аеропорту «Тернопіль»», - зазначив він.

При цьому очільник краю повідомив, що мова йде як про запровадження регулярних рейсів, зокрема «Тернопіль-Київ», а у перспективі «Київ-Тернопіль-Жешув», так і про розміщення на базі тернопільського летовища так званого логістичного вузла з технічним обслуговуванням літаків та гелікоптерів.

«Для нас важливо, щоб сучасний високотехнічний центр з обслуговування авіаційної техніки з’явився на Тернопільщині. Найближчим часом потрібно буде відпрацювати усі можливі шляхи реалізації такого проекту. Саме тому на зустрічі із керівництвом «Мотор Січ» були присутні і голова обласної ради разом із заступниками, і народні депутати, і депутати обласної ради, і мер міста», - додав Степан Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...