• Головна
  • Тернополяни зареєстрували перший проект на сайті "Громадського бюджету"
19:29, 11 вересня 2017 р.

Тернополяни зареєстрували перший проект на сайті "Громадського бюджету"

Тернополяни зареєстрували перший проект на сайті "Громадського бюджету"

Перший проект зареєстрували на сайті «Громадського бюджету». Належить він до галузі охорони здоров’я. Автор пропонує придбати обладнання для діагностики ускладнень вагітності для перинатального центру у другій міській лікарні, що на вулиці Купчинського, 14.

– В перинатальному центрі Тернопілсьької міської комунальної лікарні №2 щорічно народжує більше 3000 жінок, – описує зз проблему Ольга Сидорчук, автор проекту. – Спостерігається зростання частоти ускладнень вагітності. У відділі патології вагітності проліковано 450 пацієнток. Всі вони потребують ретельного моніторингування стану плоду для попередження малюкової смертності. Для цього необхідно придбати діагностичний апарат УЗД з доплером і чотири фетальні кардіомонітори. Це обладнання покращить якість діагностики порушень розвитку дитини в утробі матері і дозволить проводити своєчасне лікування. Коштує воно 990 тисяч гривень.

Зараз перший проект перебуває на розгляді. Тим часом у міській раді запрошують тернополян не баритися і подавати власні проекти. Зробити це можна до 30 вересня. «Громадський бюджет» – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них. У 2018 році на реалізацію проектів «Громадського бюджету» передбачено 9 мільйонів 400 тисяч гривень, що на два мільйони більше, ніж цього року.

До участі у «Громадському бюджеті» приймаються проекти, які пов’язані з покращенням життя в місті та мають загальноміський характер. Це можуть бути «великі» – від трьохсот тисяч до мільйона гривень, або «малі» – від тисячі до трьохсот тисяч проекти у сферах безпеки та громадського порядку, велоінфраструктури, дорожнього господарства, енергозбереження, засобів масової інформації, комунального господарства, культури, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, спорту, тощо. Проект повинен бути реалізований в межах одного року. Детальніше дізнатися про Громадський бюджет або подати свій проект можна тут.

Читайте також: Вже другий рік Тернопіль продовжує реалізовувати проект «Громадський бюджет»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #проект #благоустрій

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...