• Головна
  • На Тернопільщині ДТП: шестеро травмованих, серед яких 4-річна дівчинка (ФОТО)
13:10, 18 вересня 2017 р.

На Тернопільщині ДТП: шестеро травмованих, серед яких 4-річна дівчинка (ФОТО)

На Тернопільщині ДТП: шестеро травмованих, серед яких 4-річна дівчинка (ФОТО)

Шестеро травмованих, серед яких чотирьохрічна дівчинка, потрапили до лікарні в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Аварія трапилася неподалік села Надрічне Теребовлянського району.

17 вересня о 14:12 повідомлення про автопригоду надійшло на лінію “102″ від диспетчера швидкої допомоги. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що аварія трапилася на автодорозі “Галич-Підгайці-Сатанів. На перехресті доріг водій автомобіля Volkswagen Passat не виконав вимог дорожнього знаку “Стоп” та виїхав з другорядної дороги на головну.

Така безпечність призвела до зіткнення з автомобілем Volkswagen Golf. В результаті удару до лікарні потрапили обидва водії та четверо пасажирів з Passat(у).

У них медики констатували садна, поверхневі та різані рани різних ділянок тіла та забої. У кермувальниківвідібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 частина 1 ККУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #аварія #травмовані
Останні новини
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
Блокування, бійка і втеча: у Тернополі люди "визволили" футбольного тренера, який провів добу в авто через невідомих в балаклавах
Оголошення