• Головна
  • На одному з тернопільських округів уже скуповують голоси вроздріб
12:30, 13 серпня 2012 р.

На одному з тернопільських округів уже скуповують голоси вроздріб

Виборчий процес розпочався лише два тижні тому, а кандидати у народні депутати вже боряться за виборців хто законно,  хто не дуже.

Вчора пані Надія з Чорткова розповіла Реально, як «агітує» екс-губернатор Чижмар.

«Двоє молодих людей ходять нашою вулицею і роздають газети від Чижмаря – веде розмову жінка, - Запитують чи не хотіли би зустрітися з Юрієм Васильовичем, запрошують на зустріч. Багато хто погоджується, а після зустрічі з кандидатом, в штабі пропонують 100 гривень за голос».

Про схожі схеми, є повідомлення і з 164 округу, люди стверджують що Партія регіонів купує, але там мінімум 5 кандидатів від цієї політичної сили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
Працівників ТЦК сильно побили в реабілітаційному центрі, який діє при місцевій церкві
Перевірки від ТЦК накриють чоловіків у несподіваних місцях, бронювання точно позбавлять цих людей: повістки, мобілізація
"Жахливе похолодання і нещадний град пре в регіони України, на цілий тиждень суне гроза і дощ": злива хлине на області
Склад зруйновано — бізнес триває: у Тернополі ворожим ударом знищено виробництво компанії "Купава"
Оголошення
live comments feed...