• Головна
  • На Тернопільщині 26-річний водій порушив правила обгону і спричинив ДТП: є потерпілі (ФОТО)
15:50, 22 вересня 2017 р.

На Тернопільщині 26-річний водій порушив правила обгону і спричинив ДТП: є потерпілі (ФОТО)

На Тернопільщині 26-річний водій порушив правила обгону і спричинив ДТП: є потерпілі (ФОТО)

Закрита черепно-мозкова травма, закритий перелом стегна та передпліччя, травми грудної клітки та рвана рана вуха – з такими ушкодженнями в реанімаційне відділення потрапив житель села Олеша Монастириського району, 1993 року народження. Травми чоловік отримав в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Інформація про аварію з потерпілими надійшла на лінію “102″ 21 вересня близько 18:44. При виїзді на місце автопригоди слідчо-оперативної групи стало відомо, що ДТП трапилося на автодорозі Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, неподалік міста Монастириськ.

За словами слідчих, двадцятишестирічний водій автомобіля ВАЗ-2110 порушив правила обгону. Він, об’їжджаючи рейсовий автобус, не переконався у безпечності руху і спровокував зіткнення із зустрічним авто. Кермувальник Skoda Octavia помітив легківку й намагався уникнути зіткнення, скерувавши транспорт на узбіччя. Проте водій ВАЗу також вивернув кермо і як результат – врізався в іномарку.

Уже при огляді лікарів стало відомо, що і водій, і пасажир “Лади” перебували у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці інкримінують кермувальнику “десятки” статтю 130 КУпАП – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, а також статтю 286 частину 1 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #аварія #потерпілі
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення