
13:27, 5 жовтня 2017 р.
Пенсіонерку, яку розшукували як безвісти зниклу, знайшли мертвою в полі на Тернопільщині

Вчора, 4 жовтня, близько опівночі до Чортківських правоохоронців надійшло повідомлення, про те, що в полі, під час збору урожаю, було виявлено тіло невідомої жінки.
Поліцейські, які виїхали на місце події, з’ясували, що загибла - 71-річну жителька Колиндян Чортківського району. Пенсіонерку впродовж декількох днів розшукували як безвісти зниклу.
Під час поверхневого огляду слідів насильницької смерті на тілі не було виявлено. Найімовірніше жінка померла з природних причин одразу після зникнення. Остаточну причину смерті буде встановлено під час судмедекспертизи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:24, 2 червня
10:46, 8 червня
10:31, 13 червня
11:24, 2 червня