У Тернополі чоловік став черговою жертвою інтернет-шахраїв

У Тернополі чоловік став черговою жертвою інтернет-шахраїв, Антоніна Сімаченко

Нова жертва мережевої торгівлі: 36-річний тернополянин відправив товар покупцеві, повіривши смс-повідомленню про перерахунок коштів.

Із заявою про шахрайство до співробітників Тернопільського відділу поліції звернувся житель обласного центру. 31-річний чоловік розповів про те, що на сайті ОЛХ він розмістив оголошення про продаж зварювального апарата, але зловмисник, який представився покупцем, обдурив його. Лиходій надіслав фальшиве повідомлення про те, що на рахунок продавця надійшла обумовлена сума грошей – 25 тисяч гривень і, скориставшись довірою тернополянина, через посередників забрав товар.

Потерпілий, замість перевірити стан рахунку картки, аби реально переконатися у тому, що гроші перераховані, повірив смс. Лише згодом, як зварювальний апарат віддав таксистові – про це було домовлено, пішов до банкомату перевірити баланс картки. А там – нуль.

Повідомлення про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною першою статті 190 КК - шахрайство. Поліцейські вживають заходів з метою встановлення особи підозрюваного, а тернополянам радять бути безпечними, купуючи чи продаючи товар через інтернет сайти.

Тернопіль інтернет-шахраї довіра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі