Які вакансії користуються попитом в Ізраїлі?

Ізраїль вже давно привертає українців своєю розвиненою економікою. Медицина в цій країні розвинена якнайкраще, багато пацієнтів зі складними захворюваннями їдуть саме туди, адже тільки там дають їм шанс на благополучне визволення. Крім цього Ізраїль також приваблює тих, хто шукає хороший заробіток. Але як правильно оформити документи на роботу, і які вакансії сьогодні затребувані в Ізраїлі.

Як виїхати на роботу в Ізраїль?

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення своїх шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу. Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Працевлаштування в Ізраїлі може бути оформлено на рік, але у такого працівника є можливість в подальшому продовжити його до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Які вакансії користуються попитом в Ізраїлі?, фото-1

Популярні вакансії в Ізраїлі

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Сьогодні українець може розраховувати на роботу:

  • сфера сільського господарства;

  • будівельна галузь;

  • сектор промисловості;

  • робота в готелях;

  • етнічна кулінарія;

  • догляд за хворими і старими людьми.

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. Якщо потрібна хороша легальна робота, то наш портал http://www.eurabota.ua/ допоможе їй знайти. Постійно нові з’являються оголошення про наймання робітників в різні галузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі