Експертиза встановила причину смерті подружжя пенсіонерів, яких виявили на "Дружбі"

Експертиза встановила причину смерті подружжя пенсіонерів, яких виявили на "Дружбі", Дмитро Бондаренко

Результати судмедекспертизи показали, що обоє померли через старість.

Тернополян вразила звістка, що двоє 75-річних пенсіонерів пролежали мертвими у власній квартирі кілька тижнів. Люди нарікають на недогляд соціальних служб, пише 20 хвилин

В міській раді кажуть, що пенсіонери не були самотніми та мали дітей, тому не були на обліку соціальних служб. Відповідно до Цивільного кодексу діти повинні здійснювати догляд за батьками у старості,повідомили в прес-службі міської ради.

На обліку у соціальних службах перебувають лише одинокі люди, які не мають нікого з рідних – зараз у Тернополі таких близько 400 пенсіонерів.

– Спочатку думали, що старенькі померли від голоду, або ще від чогось, – повідомив начальник відділу комунікації головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Крета. – Але експертиза показала, що вони померли власною природною смертю. Померли вони з різницею в кілька днів. Чоловік мав проблеми з серцем, а дружина мала кілька хвороб та мало пересувалася. Сусіди казали, що діти їх провідували.До відповідальності нікого не притягуватимуть, бо в цій смерті нема кримінального характеру.

Нагадаємо, тіла стареньких знайшли минулого тижня.

пенсіонери смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі