![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:32, 27 жовтня 2017 р.
Переселенці у Тернополі створять «Алею єднання»
![Переселенці у Тернополі створять «Алею єднання» Переселенці у Тернополі створять «Алею єднання»](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Алею єднання» закладуть у Тернополі переселенці зі Сходу України та Криму спільно з місцевими жителями в рамках проекту "Файне єднає". 20 саджанців катальпи бігнонієподібної насадять у понеділок, 30 жовтня, о 12.00 біля літака.
– Ініціативна група проекту «Файне єднає» пропонує долучатись до цього символічного дійства сім’ями, – каже 20хвилин координатор Колл-центру Яна Шкуратова. – Приходьте разом із дітками всі бажаючі. Зробімо це місто ще кращим!
Цей корисний внесок в озеленення Тернополя вдалося реалізувати завдяки проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» та активній підтримці Управління житлово-комунального господарства, блогоустрою та екології Тернопільської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
11:12, 14 липня
18:55, 18 липня
10:47, 23 липня
12:27, 25 липня
live comments feed...