![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
19:33, 27 жовтня 2017 р.
Як тернополянам правильно купувати дрова на зиму?
![Як тернополянам правильно купувати дрова на зиму? Як тернополянам правильно купувати дрова на зиму?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Із настанням холодів і відповідно початком опалювального сезону, в Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства часто телефонують мешканці обласного центру й області щодо порядку купівлі в лісових господарствах дров для опалення.
Тож в соцмережах з’явилася типова інструкція правильної купівлі дров на прикладі державного підприємства «Чортківське лісове господарство».
Отож, громадяни, які купують лісопродукцію (дрова), мають написати заяву на ім’я директора лісгоспу, вказавши у ній свою адресу та ідентифікаційний код. Керівник лісгоспу візує її (ставить підпис – прим.), що свідчить про дозвіл на виписку наряду на відпуск даної лісопродукції. Замовник оплачує в банку вартість лісопродукції.
Після отримання наряду на відпуск лісопродукції покупець домовляється з керівником виробничого підрозділу про час отримання товару.
Майстер із лісозаготівлі виписує товаротранспортну накладну і прикріплює бирку для маркування деревини на дрова. Транспортування дров здійснює сам покупець.
Зазначимо, що стандартною довжиною дров для реалізації їх населенню є метрові колоди. На партію дров, яку придбав покупець, прибивається одна бирка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...