На Тернопільщині судили пенсіонера, бо його корова "пом'яла" автобус

На Тернопільщині судили пенсіонера, бо його корова "пом'яла" автобус, Дмитро Бондаренко

Дідусь не втримав корову, яка вибігла на проїжджу частину і потрапила під автобус. Транспортний засіб отримав пошкодження.

Пенсіонера похилого віку притягували до адмінвідповідальності за ч.4ст.127 КУпАП – «Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин». Інцидент, як пише у постанові Збаразького районного суду від 25 жовтня, трапився близько 9.00 21 вересня в с.Вищі Лубянки, пише 20 хвилин.

Григорій Б. стояв на узбіччі дороги, «тримаючи на шнурку належну йому корову». Він допустив, що корова вибігла дорогу і її збив автобус. Транспорт отримав механічні пошкодження. Свою вину у вчиненні правопорушення пенсіонер визнав повністю, щиро покаявся.

Суд встановив, що в діях діда таки є склад адмінправопорушення за ч.4ст.127 КУпАП, як за ознаками порушення правил дорожнього руху погоничами тварин, що спричинили створення аварійної обстановки.

Однак постановив звільнити Григорія Б. від адмінвідповідальності за малозначністю скоєного, обмежившись стосовно нього усним зауваженням, а справу провадженням закрити.

суд вирок корова ДТП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі