
23:05, 28 серпня 2012 р.
Кікабідзе заспівав “Чіто-ґвріто“ в Тернополі (ВІДЕО)
Сьогодні в рамках святкування Дня міста в Тернополі виступав Вахтанг Кікабідзе.
Концерт відбувся на Співочому полі, який був переповнений бажаючими послухати відомого маестро в живу. Багато шанувальників зустріли його і біля дверей виходу з кулісів після завершення концерту.
Детальніше згодом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:09, 22 червня
15:21, 22 червня
10:09, 22 червня
14:09, 25 червня
88
09:23, 23 червня
8
