• Головна
  • Тернополянка стверджує, що її побили правоохоронці, яких викликала свекруха
14:03, 17 листопада 2017 р.

Тернополянка стверджує, що її побили правоохоронці, яких викликала свекруха

Тернополянка стверджує, що її побили правоохоронці, яких викликала свекруха

Медики "швидкої" надали допомогу 37-річній тернополянці на вулиці Тарнавського. Жінка стверджує, що її побили правоохоронці.

— За словами потерпілої, напередодні увечері , у квартирі, її побили працівники поліції, яких викликала її свекруха. Із розривом та розтягненням зв'язок лівого гомілково-стопного суглоба, переломом мізинця лівої стопи, у стані алкогольного сп’яніння постраждалу, після наданої допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації вона відмовилася, — коментують медики.

Загалом за 16 листопада тернопільські медики прийняли 151 виклик, з них 9 дітей та 7 дорослих з діагнозом ГРВІ. Госпіталізовано 26 пацієнтів, пише Доба.

Найчастіше людей непокоїли підвищення температури, перепади тиску, травми, болі різного походження та алергічні реакції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #поліція #сварка #бійка
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"Потужний снігопад та шалене похолодання за крок від цього регіону, мороз і крижана злива вперіщать в Україні": йде холод
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення