Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці (ФОТО+ВІДЕО)

Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці, Наталія Наконечна

Судове засідання щодо подальшого тримання Василя Гнатюка під вартою учора продовжилось. Після тривалого розгляду клопотання прокурорів, які хотіли подовжити строк, суд таки ухвалив залишити хлопця у слідчому ізоляторі до 15 січня 2018 року.

Нагадаємо, що 16 листопада відбулося термінове засідання щодо справи у вбивстві неповнолітньої Ірини Мукоїди, про яке навіть не було повідомлено захисникам та батькам підозрюваного.

Учора ж сторона захисту запросила свідка – таксиста, який підвозив Василя додому у ніч вбивства. Свідчення водія можна переглянути нижче у відео:

Окрім цього, адвокати пред’явили фото й відеозапис з місця події, які вважають сфальсифікованими. Втім, обидві сторони зійшлися на тому, щоб перевести судове слухання в закритий режим. Оскільки в представлених захисниками матеріалах були приватні дані.

Та суддя все ж вирішив не брати до уваги ні покази свідка, ні надані захисниками матеріали, пише "В курсі".

Наразі Василь перебуватиме в слідчому ізоляторі о 15 січня 2018 року.

Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 Василя Гнатюка знову не відпустили додому: хлопця триматимуть в ізоляторі ще два місяці (ФОТО+ВІДЕО), фото-5
Тернопільщина Вишнівець вбивство суд ізолятор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі