• Головна
  • Тернопільських ДАІшників будуть судити за те, що побили перевіряючого з Києва
15:00, 2 вересня 2012 р.

Тернопільських ДАІшників будуть судити за те, що побили перевіряючого з Києва

Слідчим відділом прокуратури Тернопільської області завершено розслідування кримінальної справи за ч.2 ст. 365 КК України за обвинуваченням двох службових осіб УДАІ УМВСУ в Тернопільській області.

Капітан та сержант міліції в жовтні 2009 року, перевищуючи надану їм владу та службові повноваження, заподіяли легкі тілесні ушкодження співробітнику МВС з Києва, який саме перевіряв їх роботу. З метою укриття виявлених працівником міністерства порушень (неналежного використання службового автомобіля) співробітники ДАІ застосували до нього фізичну силу, безпідставно одягнули йому наручники та незаконно, проти його волі, доставили на медичне освідування в наркодиспансер для засвідчення нібито вживання ним алкоголю.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення