В Україні розпочала свою роботу спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію

В Україні розпочала свою роботу спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію, Антоніна Сімаченко

Відтепер тернополяни можуть телефонувати і повідомляти  про випадки корупції. 

28 листопада Нацагентство з питань запобігання корупції відкрило  спеціальну телефонну лінію для прийому повідомлень про корупцію. У відомстві зазначили, що повідомити про корупцію можна за номером телефону +38(044)200-06-91. 

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, із 9:00 до 18:00 із понеділка по п’ятницю включно повідомлення про корупцію приймають безпосередньо працівники НАЗК, а з 18:00 до 9:00 із понеділка по п’ятницю та в неробочі дні (святкові та вихідні) повідомлення можна залишити на автовідповідач.

Повідомляючи про корупцію через автовідповідач, потрібно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку особа, що повідомляє про цей факт, бажає отримати відповідь. Також треба вказати прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення, і обставини його вчинення.

У НАЗК наголосили, що повідомлення про корупцію повинне містити інформацію, що стосується конкретної особи, та фактичні дані, які можуть бути перевірені агентством у межах повноважень, визначених статтею Закону "Про запобігання корупції".

Україна Тернопіль телефон корупція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі