• Головна
  • На вулиці Галицькій облаштовують тротуар
08:20, 29 листопада 2017 р.

На вулиці Галицькій облаштовують тротуар

На вулиці Галицькій облаштовують тротуар

На вулиці Галицькій, 41 та проспекті Злуки, 8 облаштовують новий тротуар для зручності мешканців. Про це повідомили в управлінні ЖКГ.

Впродовж багатьох років жителям вказаних та сусідніх будинків доводилося пересуватися проїжджою частиною. Також тут триває ремонт сходів, які скорочують шлях пішоходів, курсуючи через двір по Злуки, 8 .

Роботи обіцяють завершити до кінця цього тижня.

До слова, від початку року у Тернополі відремонтували 37 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. На ряді об’єктів, де ремонт ще триває, роботи будуть завершені наступного року при сприятливих погодних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #тротуар #вулиця_Галицька
ТОП новини
"Мобілізація пенсіонерів накриє 60-річних чоловіків, ТЦК збираються призвати літніх людей з цією професією": їх чекає ВЛК
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
Оголошення