• Головна
  • У Тернополі в дитячій лікарні запрацював апарат для підтримки дихання за 114 тисяч
15:30, 4 вересня 2012 р.

У Тернополі в дитячій лікарні запрацював апарат для підтримки дихання за 114 тисяч

Вже сьогодні в тернопільській міській дитячій клінічній лікарні запрацює новий апарат керованої і допоміжної штучної вентиляції легень. Гроші на нього виділили з бюджету міста 114 тисяч гривень.

- Цей апарат універсальний багатофункціональний. З його допомогою контролювати рівень кисню в крові, підігрівати і зволожувати кисень та дізнаватися загальні відомості про стан організму – пульс, частота дихання, температура та насиченість кисню, – розповідає Добі головний лікар тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Роман Книш. – Найважливішим є той факт, що апарат є мобільним – його можна транспортувати з палати в палату при потребі. Наша лікарня дуже потребувала такого медичного апарату для оперативного реагування, тому ми вдячні міській раді за сприяння у вирішенні даної проблеми. Шість років тому ми отримали перший такий апарат, але, на жаль, трапляються випадки, коли його одного просто не вистачає.

До слова, апарат “ФАЗА 21″ виготовлений в Росії, його вага – близько 12,5 кілограмів. Зараз він вже апробований спеціалістами і повністю готовий для використання. За ловами Романа Орестовича, його застосовуватимуть для підтримки дихання дітей реанімаційного відділення віком від 0 до 18 років на безоплатній основі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...