Спортивки і нема макіяжу – отримуй хамство: тернополянки скаржаться на "фейс-контроль" в магазинах

Спортивки і нема макіяжу – отримуй хамство: тернополянки скаржаться на "фейс-контроль" в магазинах

В деяких магазинах Тернополя продавці дозволяють собі зневажливе ставлення до потенційних клієнток, якщо ті виглядають не надто респектабельно. На це скаржаться самі жительки міста.

Шум піднявся після допису в соцмережі письменниці Ганни Осадки.

"Зайшла в «Сільпо» за мандаринами. Акційні – по 24 – такі великі та рихлі – не вражають, набираю в пакет клементинки за 33 грн. Нікого не зачіпаю, медитую собі. Аж звідкись вимальовується прибиральниця і мало не хапає мене за руку: “А ви знаєте, що вони дорогі?”

– А що, я так фігово виглядаю?

… Ні, ну я підозрювала, що в уявленні тернопільських прибальниць чувіха без мейкапу, в мартінсах і парці – це синонім до бомжа. Де кабли і норка, Ганю? Але щоби от так… Блін", - написала авторка.

Інші жінки підтримали тему, бо з таким стикалася не одна, як виявилося.

"Така ж ситуація була з нами на ринку в Тернополі, кілька років тому. З чоловіком купували штани. На запитання "скільки коштують?" відповідь була така: "О, нєєє, ті дорогі." Продавці за нас вирішують, що дорого, що ні. То така "турбота "про нас, покупців ", - коментує Наталія Зомко.

"Ми також хотіли куртку дочці купити. Одягнені були по-спортивному, а куртку гарненьку і звичайно недешеву дивилися. Продавець подивилася зверху вниз і сказала "це не для вас, там є дешевші" - проста невихованість", - додає Ольга Коб'янська.

"А ви зайдіть в Де Мілано в спортивному стилі і попросіть поміряти якусь дорогу річ, вам теж скажуть що про вас думають) так прийшла до них за костюмом, питаю один - нема розміру, цікавлюся іншим - нема розміру, прошу показати, які є мого розміру, і звізда в спортивному костюмі зі стразами мені видає: "а хто вам вообще сказав що в нас є на вас розміра?". Більше я туди не ходжу", - пише Наталя Гресько.

хамство торгівля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі