На Тернопільщині медикам два місяці не дають зарплати

На Тернопільщині медикам два місяці не дають зарплати, Наталія Наконечна

Тернопільським медикам боргують величезні суми. Так, як з’ясувалося, вже два місяці кременецькі медики не бачили заробітної плати.

Та й не лише вони. На Лановеччині ситуація не краща. Про це працівники сфери охорони здоров’масово пишуть в соцмережах. І хоч влада продовдує годувати медиків обіцянками про те, що невдовзі проблему буде вирішено, питання залишається відкритим вже другий місяць.

- А нам же потрібно за щось жити, якого гудувати сім’ю, ідуть свята. А що владі? У них проблем з грошима нема, хіба одна – де їх діти, - пише у «Фейсбуці» кременчанка Оксана Багрій.

Що стосується офіційної інформації, то сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області станом на листопад 2017 року становила 10,5 млн.грн, з них 9,5 млн.грн – на економічно активних підприємствах. У загальній структурі боргу області основна сума заборгованості припадає на підприємства, установи, організації охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (55,8%) і промисловості (39,0%), пише "Тернополяни".

Тернопільщина зарплата медики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі