• Головна
  • Жителька Тернопільщини продавала спиртосурогат, аби сплатити банківський кредит
13:00, 6 вересня 2012 р.

Жителька Тернопільщини продавала спиртосурогат, аби сплатити банківський кредит

Неординарний спосіб погашення банківського кредиту обрала пенсіонерка з с. Передмістя Бучацького району. Спритна бабця почала реалізовувати алкогольний сурогат. «Виробництво» не встигла розгорнути, як «настукали» на жіночку в міліцію.

Виною усьому – банківська позика, бідкалась судді старенька. Мовляв, на початку квітня минулого року почала ремонтувати стару хату, грошей пішло чимало, тож вирішила позичити гроші в банку. Та коли порахувала, з’ясувала, що пенсії не вистачить, аби виконувати фінансові зобов’язання.

Підприємлива пенсіонерка довго не переживала, а вирішила підзаробити, точніше – підробити алкогольні напої, адже ліцензії на виготовлення та продаж спиртного добродійка не мала.

У Бучацькому районному суді горе-злодійка стверджувала, ніби одного дня до неї додому прийшов незнайомий чоловік і запропонував  купити 10 літрів етилового спирту. Трохи поторгувавшись, вона погодилася сплатити за товар 400 грн.

Довго не думаючи, добродійка назбирала під кущами потрібну тару та «відкрила» виробництво: почала розводити етиловий спирт з водою у пропорції один до одного. Вийшло 13 пляшок  ємкістю півтора літра. Задоволено оглянувши «товар», пішла на двір шукати «свого покупця», а точніше – місцевих випивак.

Аби не відлякувати мужиків, за літру водно-спиртової суміші просила 30 грн.

Не встигла трудівниця повернутись до хати, як у двері постукали. Пенсіонерка обережно привідчинила двері – на порозі стояло двоє чоловіків.

«Бабусю, кажуть, у тебе ліки від голови є?» – весело запитав перший.

«Є, синку, є», – не розгубившись, запевнила добродійка.

«І по скільки?» – підозріло запитав інший.

«30 гривень, синки, всього 30 грн.», – весело щебетала вона.

Покупці перезирнулись, один дістав з кишені та простягнув їй пару купюр: «Якщо «ліки» підійдуть, будемо вашими постійними клієнтами», – на прощання зазначив він.

Насправді за півгодини вони повернулись, та вже не самі, а з працівниками міліції. У хаті провели обшук та вилучили весь фальсифікат. Проти пенсіонерки порушили кримінальну справу.

Бучацький районний суд визнав стареньку винною та зобов’язав сплатити тисячу гривень штрафу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...