• Головна
  • У Тернополі пільговики купуватимуть ліки по соціальних картках
17:55, 6 вересня 2012 р.

У Тернополі пільговики купуватимуть ліки по соціальних картках

На сьогоднішній день у Тернополі функціонує три соціальних аптеки – у першій, другій і третій міських лікарнях. Ціни на медикаменти тут, як стверджують чиновники, на 15-20% нижчі. Це, напевне, відчули і тернополяни. Адже на відміну від інших комерційних аптек, біля соціальних завжди є черга.

Соціальні аптеки запрацювали майже рік тому. Їх місячний оборот становить біля одного мільйона гривень, з яких 200 тисяч якраз і є компенсацією соціальної знижки. Начальник відділу охорони здоров’я Ростислав Левчук каже, що проект соціальних аптек себе виправдав. Відтак, задумались над розширенням мережі. Але оскільки товариство «Соціальні аптеки» працює на межі рентабельності і не має зайвих коштів на відкриття нових закладів,  знайшли інший спосіб надання пільгової ціни на медикаменти – це соціальні картки.

– Ідея полягає в тому, щоб пільговим категоріям населення видати картки на знижку в системі мережі аптек власника товариства «Соціальні аптеки». Іншими словами. Людина із пільгової категорії населення отримує карточку і має тих самих 15% знижки, що і в соціальній аптеці, але вона може придбати ті ліки не тільки у цих трьох соціальних аптеках, але і в усій мережі  системи аптек «Борис». А їх у нашому місті є біля десяти, – пояснив Ростислав Левчук.

Сьогодні у місті існує єдиний реєстр пільгових категорій людей. Хто саме отримає соціальні картки вирішить інвестор, який виготовить їх за власні кошти. Однак міська рада, як співвласник «Соціальних аптек», рекомендуватиме тих осіб, котрі потребують цього найбільше, пише зз.

– Це інваліди першої групи, другої і так далі, – зазначив головний медик міста.

Презентувати соціальні картки планують вже найближчим часом. За попередніми підрахунками, пільги отримає щонайменше шість тисяч тернополян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...