• Головна
  • Жахливий стан прибудинкових територій обурює тернополян
20:00, 6 вересня 2012 р.

Жахливий стан прибудинкових територій обурює тернополян

Тернополяни продовжують скаржитись на жахливий стан прибудинкових територій. Мешканці житлового, багатоповерхового дому, що на проспекті Злуки, 57 не знають куди їм звертатись по допомогу. Люди просять відремонтувати дорогу, залатати ями та відповідно — заасфальтувати.

Молоді матусі через глибокі вибоїни не можуть гуляти з дитячими візочками. А таксисти відмовляються заїжджати у двір.

Наталія Мазепа, мешканка будинку на проспекті Злуки, 57: «діти наші не можуть спокійно на роверах кататися, так само мамочки не можуть з калясочками тут. Самі бачите, тут можна ноги поламати. Що стосується швидкої допомоги або не дай Боже ритуальної служби, сюди просто під’їзду немає. Тут треба просто виносити ноші з людиною на дорогу, або ж ту саму труну на дорогу»

Люди переконують, за квартплату щомісяця віддають близько ста гривень. Куди ці гроші діваються не розуміють.

Наталія Мазепа, мешканка будинку на проспекті Злуки, 57: «ми платимо квартплату ЖЕКу, отже ЖЕК має акцентувати увагу на порядках, які тут робляться, і вони ж в першу чергу повинні ну робити щось»

Мешканці будинку на Злуки, 57 розповідають, що і «колясочну», розташовану на першому поверсі, у людей просто забрали. Сімей, які виховують маленьких дітей в домі живе дуже багато. Тому приміщення для зберігання візочків чи іншого приладдя вкрай необхідне. Громада просила міськраду та ЖЕК віддати їм законні квадратні метри. Але отримали відповідь – «колясочна» приватизована.

п. Леонія, мешканка будинку на проспекті Злуки, 57: «громадське приміщення не продається, а як вона приватизувала? Якщо воно не продається, значить не продається. В ЖЕКу сказали, що то не до них належить, міська рада сказала, що відкриємо, чуєте? відкриємо раз, відкриємо другий раз, а тоді прислали мені оцей лист»

В приміщенні площею близько десяти квадратних метрів ані світла, ані газу немає. Але не виключено, пророкують люди, що його переобладнають під житлове і здаватимуть в оренду.

п. Леонія, мешканка будинку на проспекті Злуки, 57: «кажуть, що вона на Братів Бойчуків викупила, поселяє там подобово квартирантів»

Через подібну приватизацію постраждала Галина Мартиновська з вулиці Братів Бойчуків. Люди, які орендують «колясочну», оформляли кредити на її помешкання

Галина Мартиновська, мешканка будинку на вулиці Братів Бойчуків: «квартиранти понабирали кредитів, до мене ходять з банку, бо вона їм говорить, що це квартира два, моя два, не її. От можу вам все доказати, от подивіться, всі з банку листи, понабирали кредитів, приїжджає до нас участковий, скандали постійно»

Така ж ситуація може скластись і на проспекті Злуки, 57. Мешканці будинку слізно просять відповідні органи звернути увагу на їхню проблему і не допустити порушень, повідомляє ІНТБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...