• Головна
  • Тернопіль зайняв перше місце в Україні за найменшою кількістю... байстрюків на душу населення
11:30, 7 вересня 2012 р.

Тернопіль зайняв перше місце в Україні за найменшою кількістю... байстрюків на душу населення

В Україні уклали рейтинг, використовуючи такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту і активну форми туберкульозу, кількість психічних розладів, поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, чисельність ДТП, борги із заробітної плати, співвідношення шлюбів та розлучень, кількість дітей, народжених поза шлюбом.

Нічого нового при цьому не виявили: в лідерах Галичина - східняки як завжди тягнуть Україну до прірви: 
п’ятьма найбільш небезпечними і неблагополучними стали регіони півдня та сходу України. До цієї п’ятірки потрапив і Київ. На 23-му місці виявилося Запоріжжя, на 24-му – Київ, на 25-му – Кіровоград, а 26-м став Крим.

Найнебезпечнішим визнано Севастополь – в місті високі показники боргів із зарплати, злочинності, ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозів.

За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнали Івано-Франківськ. Перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України: Івано-Франківськ посідає перше місце, Чернівці — друге, Рівне — на третій сходинці, Закарпаття — на четвертій, Тернопіль на п’ятій сходинці. 

Також у Тернополі зафіксовано найменше дітей, народжених поза шлюбом. Таких дітей в Галичині називають не дуже гарним словом: байстрюки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...