• Головна
  • Тернопільські батьки побоюються, аби школи не видавали їхні придбання за власні
09:02, 14 грудня 2017 р.

Тернопільські батьки побоюються, аби школи не видавали їхні придбання за власні

Тернопільські батьки побоюються, аби школи не видавали їхні придбання за власні

Батьки, які кожну покупку для школи засвідчують чеком, хочуть, аби дирекція школи робила аналогічно.

Відповідну пропозицію висловила на сайті міської ради Тетяна.

"Наскільки нам відомо, до першого грудня цього року школи мали б прозвітувати про витрачання коштів - своїх і батьківських. Чи мають право батьки ознайомитися із цими звітами? Ситуація наступна: у школах при здійсненні покупок для школи (меблів. парт, шкільних дошок тощо), які є дороговартісними, дирекція школи вимагає, щоб батьківські комітети віддавали чеки дирекції.

Можливо така процедура необхідна (хоча чому батьки мають звітувати директору, де, коли і за скільки придбали ту чи іншу річ?). Цілком зрозуміло, що школа має взяти на свій баланс те, що купили батьки. Але де гарантія того, що, отримавши чек (а на ньому не пише, що гроші платили батьки), школа не видасть цю покупку за свої видатки?

Просимо оприлюднити звіти не лише на сайтах управління освіти тмр, але й зобов'язати класних керівників провести відповідні збори із батьками, на яких проінформувати про покупки для класу, здійснені за кошт школи. Бо виходить, що батьки збирають гроші, купують щось, а потім добровільно віддають чек директору і вже виходить, що то школа купує", - написала жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #вчителі #гроші
Останні новини
Оголошення
live comments feed...