Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО)

Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО)

Відомо, що центр міста наразі переповнений транспортом через те, що зупинились тролейбуси.

Зокрема, на таких зупинках як "Євроринок", "Залізничний вокзал" та ін. зник електричний струм через що електротранспорт перестав курсувати містом. Тролейбуси зупинились також і на залізничному мості.

Увага! Усім водіям Тернополя рекомендують обминати центр через транспортну завантаженість вулиць і зменшення заторів у центральній частині міста. Коли відновлять електричний струм для повноцінного руху тролейбусів наразі невідомо.

Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-1 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-2 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-3 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-4 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-5 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-6 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-7 Через зупинку тролейбусів у центрі Тернополя формуються величезні затори (ФОТО), фото-8
Тернопіль затори струм зник тролейбуси зупинка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі