• Головна
  • У Тернополі інспектори ДАІ не вмикають мигалки
16:00, 7 вересня 2012 р.

У Тернополі інспектори ДАІ не вмикають мигалки

Правила дорожнього руху автомобілі ДАІ можуть порушувати лише під час виконання службових завдань. Тоді вони зобов'язані ввімкнути проблискові вогники. Якщо ж є необхідність, то можуть зупиняти й громадський транспорт в години-пік “набитий” пасажирами й штрафувати водія.

- Автомобіль ДАІ припаркувався на Руській, а за ним бус, - розповідає тернополянин Володимир Загуйло. - Якщо їхати з Дружби, то даішників взагалі не видно, вони сховані. Навіть мигалки не ввімкнені. Чому так? Пиняють водіїв порушників, і навіть маршрутки. Їхав зранку на 30-тій маршрутці, то зупинили за те, що на по тій смузі рухався. Хвилин п'ть говорили з водієм. В салоні битком людей набито, всі на роботу запізнюються. Хіба ж обов'язково за таке в час пік зупиняти?

В обласній автоінспекції пояснили ситуацію, а також розповіли про деякі деталі роботи автоінспекторів.

- Проблискові вогні повинні вмикати якщо порушують правила дорожнього руху, - каже інспектор сектору зв'язків з громадськістю обласної ДАІ Василь Барановський. - Екіпаж на Руській працював без порушень. Щодо “заховались” то це не відповідає дійсності. Це ж Центр і працювали відкрито. Щодо буса, про який повідомив ваш читач, то він вочевидь приїхав після автоінспекторів й зупинився за ними. Це не є підставою для того аби автомобіль ДАІ змінював місце дислокації.

Інцидент з зупинкою водія маршрутки також прокоментували в автоінспекції.

- У так звані години-пік автоінспектори намагаються не відволікати від роботи водіїв громадського транспорту, якщо порушення дрібне. Лише вказують на порушенняй й проводлять роз'яснювальну бесіду, - каже пан Барановський. - Проте якщо порушення грубе, бо ж водій і в стані сп'яніння може бути і транспорт несправний використовувати, зупиняють та складають адмінматеріали, а при потребі відсторонюють від роботи. Зрештою мова йде про безпеку самих пасажирів.

З водієм маршрутки на яку вказав читач також провели “виховну” бесіду, бо ж якби складали протокол про адміністративне порушення, то люди змушені були б чекати не 5 хвилин, а щонайменше 15-20, пише "20 хвилин"

ДОВІДКА

Якщо ви переконані, що автоінспектори порушують закон або зловживають службовим становищем, ви можете звернутись на гарячу лінію обласної ДАІ за номером 52-38-86. За цим же номером можна повідомляти й про якісну роботу чи допомогу правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...