• Головна
  • Тернопільським школярам пропонують поїхати до США на навчання
17:00, 7 вересня 2012 р.

Тернопільським школярам пропонують поїхати до США на навчання

Сьогодні, 7 вересня, в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч тернополян з представником організації «Американські ради».

На ній йшлося про легальну можливість виїзду тернопільських школярів в США на навчання, повідомляє кореспондент «Номер один».

- Ця програма була створено з метою надання українським учням можливості контактувати зі своїми ровесниками в США та навчання в цій країні. В Тернополі ми вибиратимемо найуспішніших учнів, які стали фіналісти програми «Flex» і які отримають стипендію від Департаменту США, яка покриватиме безкоштовне проживання і навчання в Америці, - зазначив представник Громадської організації «Американські ради», рекрутер програми «Flex» в Україні Джекоб Шаєр.

Як повідомив пан Джекоб, за період дії програми «Flex» 23 тисяч учнів отримали стипендії від американського уряду.

- Хочу подякувати організаторам програми обміну школярів «Flex» за те, що вони роблять добру справу. Ця программа працює на теренах області і Тернополя зокрема, ще з початку 90-х рокуі і багато наших учнів мали змогу за рахунок коштів американського уряду побудвати в США, мали можливість жити в одній із родин, вчитися в американській школі і таким чином збагатити свій досвід, знання іноземної мови. Я неодноразово спілкувалася з такими учнями і зрозуміла, що вони здобули величезний досвід, який допоміг багатьом з них навчатися після школи у відповідних вузах, не лише України, а й Америки та Європи, - зазначила начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...