• Головна
  • Роботи Пінзеля все таки поїдуть з Тернопільщини в Париж
17:30, 7 вересня 2012 р.

Роботи Пінзеля все таки поїдуть з Тернопільщини в Париж

Компромісне рішення щодо перевезення окремих творів скульптора XVIII століття Іонна Пінзеля з Тернопільщини на виставку в Лувр прийнято у райцентрі Бучач.

Саме сюди, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу, для вирішення з місцевою владою тривалого конфлікту навколо робіт всесвітньо відомого митця приїхав міністр культури України Михайло Кулиняк.

«Є речі, котрі всіх нас повинні об’єднувати,- сказав Михайло Кулиняк.- І скульптор Пінзель саме є таким чинником, котрий може яскраво презентувати Бучач та Україну у Луврі, а отже в усьому світі».

Міністр дав гарантії, що сакральні твори Пінзеля, які зберігаються зараз у церкві Святової Покрови у Бучачі, за вимогою тутешньої релігійної громади в присутності представників Лувру будуть передані для транспортування на виставку у Францію.
Окрім цього, міністр погодився з вимогою місцевої влади та парафіян повернути у Бучачські храми інші твори Іонна Пінзеля, котрі зараз зберігаються в тернопільських музеях.

Михайло Кулиняк також підтримав ідею створення в Бучачі музею Пінзеля у будівлі міської ратуші, де будуть зберігатися твори всесвітньо відомого скульптора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" таємно руйнує організм, біду розпізнають лиш за цими ознаками": лікар про останню надію хворих
"Штам "Дельта" приховано знищує легені, тільки ця дія врятує вам життя": лікар про найстрашнішу загрозу вірусу
"Земля пішла з-під ніг від слів Притули": співак з Тернополя вийшов на сцену у шоу "Україна має талант - 2021" (ВІДЕО)
"Штам "Дельта" знищує здоров'я за лічені години, медики терміново порадили перелік рятівних дій": лікар про хитрість вірусу
Оголошення
live comments feed...