• Головна
  • У Тернополі збільшать кількість маршруток
18:00, 7 вересня 2012 р.

У Тернополі збільшать кількість маршруток

Через приїзд тисяч студентів та закінчення періоду відпусток проблем з транспортом не буде, в місті збільшують кількість транспорту.

Проблема з перевантаженням міських автобусів найбільш помітна на Дружбі. Саме на цьому масиві є два студмістечка мешканці яких в ранковий час заповнюють довколишні зупинки.

- З перших днів вересня почались проблеми, - каже тернополянин Остап Проник, який на вулиці Мазепи мешкає. - Зранку купа студентів на зупинках, в транспорт не проштовхнутись. Якось то питання потрібно вирішувати бо ж на роботу запізнюватись люди будуть. Тай й їхати зігнутим в трипогибелі не надто зручно.

Ситуацію вирішують, повідомили в міському управлінні транспорту. Там з початку вересня збільшили кількість транспорнту в місті, зокрема на тих маршрутах, які через "проблемні" зупинки проходять, пише "20 хвилин".

- Зараз кількість міських автобусів така ж як була весною, - каже заступник начальника управління транспорту міської ради Олег Вітрук. - Зменшували кількість на літній період бо ж і пасажиропотік був меншим – не було студентів, тернополяни з міста на відпочинок їхали. Тепер є потреба, то ж і кількість міських автобусів збільшили.

Якщо на конкретних маршрутах є проблеми з транспортом то в управлінні радять телефонувати й повідомляти про ситуацію. Якщо перевірка встановить, що маршрутки дійсно не можуть впоратись з навантаженням, то можна буде графік підкорегувати або й додаткові одиниці транспорту залучити.

ДОВІДКА

Якщо транспорт на вашій зупинці переповнений або вам бракує автобусів можна звертатись в міське управління транспорту за номером 52-15-14.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...