Тернополяни зможуть перевірити ялинку на легальність за допомогою додатку

Тернополяни зможуть перевірити ялинку на легальність за допомогою додатку, Наталія Наконечна

Перевірити легальність походження новорічних ялинок можна за допомогою самоклейної етикетки, яка повинна бути на дереві. Такі етикетки містять індивідуальний номер і відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної електронної системи обліку деревини.

Про це йдеться у ДП "Бучацьке лісове господарство" на сторінці у мережі "Facebook".

При цьому слід зауважити, що самоклейні етикетки виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі їх розклеювання.

Перевірити законність походження ялинки можна на сайті http://www.ukrforest.com/check, ввівши номер із самоклейної етикетки, яка прикріплена до ялинки. Про факти зловживання або виявлені порушення просимо повідомляти до органів Національної поліції або на гарячу лінію підприємства тел. (03540) 2-19-80.

Відтепер перевірити чи легальна ваша ялинка можна також і за допомогою додатку. Про це повідомляє прес-центр Держлісагентства. У відомстві кажуть, що створили такий додаток для Android, щоб перевірити легальність походження новорічної ялинки. Завантажити додаток можна за цим посиланням.

Тернопіль ялинка легальність перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі