• Головна
  • Тернополяни чекають на політика-месію (ВІДЕО)
19:15, 10 вересня 2012 р.

Тернополяни чекають на політика-месію (ВІДЕО)

Про психологічні і політичні аспекти виборчого процесу говорили сьогодні  експерти в Тернопільському прес-клубі. 

За словами психолога Наталії Гаєвської, виборчий процес не може розглядатися окремо від того суспільства, в якому він відбувається.

– Весь психологічний процес я би хотіла розбити на кілька складових – виборці як електорат; претенденти тобто ті люди, хто за рахунок виборів намагається прорватися у владні структури. І третя частина – це сама державна система, по відношенню до якої і відбувається саме цей процес, каже пані Наталія. Знаходяться основні стимулюючі моменти, на які намагаються зробити основний акцент під час виборчої кампанії і таким чином  отримуються голоси виборців. Для сучасного українського суспільства характерним є очікування того, що нарешті хтось повинен з’явитися і має вирішити наші проблеми. Окрім цього, психологічною особливістю для сучасного українського суспільства є віра в вибори і в те, що окремі люди можуть кардинально вирішити ситуацію в країні, в якій живемо. Це неправда. Людина, яка прийшла до влади, не може вирішити усі наші проблеми.

Очільник Тернопільського представництва Інституту Української політики Віктор Уніят, зазначив, що для багатьох кандидатів вибори – це бізнес. Саме цим він пояснює випадки, коли кандидати-суперники є родичами, або одразу по 5 кандидатів йдуть на вибори від окремих підприємств і фірм.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...