У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото)

У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками, Антоніна Сімаченко

Сьогодні, 19 грудня о 17.00 годині  о 16.30 год. на Театральному майдані Тернополя відбудеться офіційне засвічення вогнів Новорічної ялинки.

Як повідомив директор КП “Тернопільміськсвітло” Олег Лехіцький, цього року було придбано 140 нових іграшок для ялинки. Це, за його словами, звичайні новорічні різнокольорові кульки –  сині, зелені, червоні, білі. Також своєрідна новинка передбачена при влаштуванні розтяжки для ялинки – її зроблять у вигляді чотирьох променів.

Ілюмінація головної новорічної красуні міста буде та сама, що й минулоріч. Нагадаємо, що від 2015 року вона  жовто-блакитна. Працівники КП “Тернопільміськсвітло” продовжують роботи – влаштують ілюмінацію на фонтанах.

У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото), фото-1 У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото), фото-2 У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото), фото-3 У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото), фото-4
Тернопіль ялинка іграшки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі