• Головна
  • У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото)
14:31, 19 грудня 2017 р.

У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото)

У Тернополі головну новорічну красуню міста прикрасили новими іграшками (фото)

Сьогодні, 19 грудня о 17.00 годині  о 16.30 год. на Театральному майдані Тернополя відбудеться офіційне засвічення вогнів Новорічної ялинки.

Як повідомив директор КП “Тернопільміськсвітло” Олег Лехіцький, цього року було придбано 140 нових іграшок для ялинки. Це, за його словами, звичайні новорічні різнокольорові кульки –  сині, зелені, червоні, білі. Також своєрідна новинка передбачена при влаштуванні розтяжки для ялинки – її зроблять у вигляді чотирьох променів.

Ілюмінація головної новорічної красуні міста буде та сама, що й минулоріч. Нагадаємо, що від 2015 року вона  жовто-блакитна. Працівники КП “Тернопільміськсвітло” продовжують роботи – влаштують ілюмінацію на фонтанах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ялинка #іграшки
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення