• Головна
  • Чеські «беушні» тролейбуси вже на лінії (ФОТО)
11:00, 10 вересня 2012 р.

Чеські «беушні» тролейбуси вже на лінії (ФОТО)

Один з чеських Б/Ушних тролейбусів Skoda 15TR вже на лінії. Вчора транспортний засіб з бортовим номером 152 перевозив пасажирів за маршрутом №2.

Ще один, такий же тролейбус-гармошка очевидно готують до роботи, і невдовзі він також запрацює. Планується, що дані експонати відкриватимуть лінію навколо "Аляски", а можливо, до цього часу в Тернополі з'явиться ще три подібні машини

Тролейбус №152 - вже на лінії. 09.09.12 він вперше виїхав на маршрут з пасажирами, причому справилися з розмитненням та іншими нюансами доволі оперативно, що просто вражає. Працював тролейбус по маршруту №2. 

З іншого боку таблиці напис "За кермом стажист", адже ці 2 тролейбуси-гармошки - єдині з серії машин Skoda, і тому для водіння транспортного засобу необхідний певний стаж. 

Нові м'ягкі крісла в салоні - єдині у тролейбусах типу Skoda в Тернополі є лише у нових машинах ЛАЗ. 

Що цікаво - тролейбус на відміну від інших начинений купою індикаторів та світлодіодних таблиць. На жаль, з ними поступили "як в нас на Україні" - просто вимкнули (частину позакривали трафаретами і т.д.). 

Місце сцепки двох частин (і сама "гармошка" з спеціального брезенту) в салоні тролейбуса. На поручнях біля дверей - аварійні кнопки повідомлення водія про потрібну зупинку та екстреного відкривання дверей (скоріш за все відключені, хоча хтозна, перевіряти не ризикував...)

На відміну від решти тернопільських тролейбусів серії "14 Tr" даний салон відрізняється лише довжиною і тим, що виглядає більш модернізованим, навіть за попередні нещодавно придбані Б/У машини. 

troleibusi beusni

troleibusi beusni

 troleibusi beusni 1

 troleibusi beusni 2

 troleibusi beusni 3

 troleibusi beusni 4

 troleibusi beusni 5

 troleibusi beusni 6

 troleibusi beusni 7

 troleibusi beusni 8

 troleibusi beusni 9

Олег Базар, Від Тарнополя до Тернополя 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...