• Головна
  • Тернополяни протестують через невиконання владою своїх обіцянок
18:30, 10 вересня 2012 р.

Тернополяни протестують через невиконання владою своїх обіцянок

Через невиконання владою обіцянок протестують мешканці будинків на вул. Чарнецького. Влада довгий час обіцяє їм зробити асфальтну дорогу, але наразі виділила 990 тис. грн тільки на щебінь.

- Ми живемо майже у Центрі, а дорогу біля наших будинків обіцяють зробити вже понад 10 років. – розповідає мешканка вул. Чарнецького Лариса Мелішкевич. – Нинішня влада навіть робила наголос на це питання під час своєї виборчої кампанії, а результату жодного. Дороги, як не було, так і нема.

Дорога на вулиці дуже брудна. Коли йде дощ, то утворюються величезні калюжі. Пані Мелішкевич пояснює, що повна сума, потрібна на створення дороги — три мільйони 600 тис. грн.

- Влада каже, що таких грошей в неї немає, - розповідає жінка. – І виділяють нам на дорогу лише частину – 990 тисяч. Вони кажуть, що за ці гроші вони асфальт нам зробити не можуть.

На зустріч із мешканцями приїхав головний інженер відділу технагляду міськради Ярослав Копча.

- Ми плануємо найближчим часом розпочати роботи, бо 990 тисяч вже виділили з бюджету, - розповідає пан Копча. – Маємо два кошториси. Один — на цілу дорогу і один — на частину. Документи зараз на експертизі. Якщо вони її пройдуть, тоді ми будемо починати роботу. В іншому випадку їх відправлять на доробку.

На виділені кошти збираються засипати всю вулицю щебенем, каже головний інженер.

- Бордюри ми встановлювати не будемо, бо вони не зможуть триматись, - каже пан Копча. – Коли будуть доробляти дорогу, я сказати не можу.

Мешканці також не задоволені тим, що згідно з документами, потрібно замінювати телефонний кабель, який проходить їхньою вулицею, пише "20 хвилин".

- Ми подивились кошторис на виділенні 990 тисяч і побачили, що вони нераціонально розподілили кошти, - розповідає пані Мелішкевич. – Вписали до затрат 140 тисяч гривень на заміну телефонного кабелю, бо його треба покласти в трубу. Ми його міняли рік тому за власний рахунок! Нащо це знову робити? Ми хвилюємося, що наша дорога буде існувати лише на паперах, а виділені кошти підуть в чиїсь кишені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...