• Головна
  • Пайовики фірми «Будівельник» знову будуть перекривати дороги
08:05, 11 вересня 2012 р.

Пайовики фірми «Будівельник» знову будуть перекривати дороги

Пайовики  фірми «Будівельник», а саме недобудованого 9-го будинку на вулиці Стадникової у Тернополі сьогодні прийшли під стіни облдержадміністрації з протестами та вимогами. Вже другий рік люди не можуть вирішити проблему з землею, на якій будують будинок. Через земельні непорозуміння завершувати будівництво неможливо, кажуть мешканці.

Пайовики, які вклали гроші у будівництво дев’ятого будинку на вулиці Стадникової, розповідають, що проблема із земельною ділянкою триває більше року. Мешканці згідні за власні гроші добудовувати багатоповерхівку, але не можуть це зробити через земельні непорозуміння. З 15-ти га землі 5 га виділила міська влада, а ще 10 га, які знаходяться у приватній власності, пообіцяла компенсувати облдержадміністрація. На замін ділянку знайшли, та коли люди сплатити частину грошей за неї, розповідають пайовики, знайшовся власник. Сьогодні мешканці прийшли до облдержадміністрації, щоб вирішити як бути далі, інформує TV-4.

Пайовик: «Двері закрили перед нами, як перед звірами, нема, ми просили до Хоптяна, нема, це одне, друге — землі шість гектарів нам дали, десять тисяч ми втратили, нема, бо об»явився власник, кожен сільський голова, голова якоїсь організації, знає всіх власників, а тут що, що ви з нами творите».

Наталя Мельник, пайовик, голова: «Нас в повітря, ми заплатили гроші за ніщо. Тепер що з землею, місяць тому ми були на прийомі в голови держадміністрації, нас прийняли лояльно і пообіцяли, що виділиться земля, призначена для того, щоб ми компенсували вартість тої ділянки, на яку претендує та фізична особа. Проплатили певні кошти і зайшли в тупік, бо знайшовся власник тієї землі, яку нам запропонували, вже засіяли гречку, вже невизначені межі і все знову призупинилось».

Оксана Фатич, пайовик: «І даже люди можливо вже своїми силами добудовували цей будинок. Ну так як не вирішене земельне питання ніхто нічого не може зробити. І ніхто нам не допомагає. Перед людьми закрили сьогодні двері в держадміністрації, люди на дворі мерзнуть і ніхто навіть не хоче ніяких розмов з людьми вести. От і все».

Із запланованих дев’яти збудовано неповних сім поверхів, кажуть пайовики, а заплатили люди більш як 80% від необхідної суми завершеного будівництва. Представники влади ситуацію знають, і обіцяють проблему вирішити. Тому на десяту годину 11 вересня запланували зустріч за участю пайовиків і всіх компетентних фахівців.

Віктор Щепановський, голова Тернопільської райдержадміністрації: «Те, що проблема буде вирішена, це однозначно. Просто юридично це дуже складно, змін.ється законодавство, змінюються земельні відносини, але те, що вона вирішиться це однозначно».

Володимир Харченко, заступник начальника управління містобудування та архітектури Тернопільської облдержадміністрації: «Значить зараз ми готуємо на завтра нормальну компетентну нараду, вибирайте від себе двох, трьох чоловік, думаю більше не треба, беріть юриста і голову кооперативу».

Якщо і ця зустріч нічого не вирішить, кажуть пайовики, далі будуть проводити пікети, зокрема, перекриватимуть дороги. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" таємно руйнує організм, біду розпізнають лиш за цими ознаками": лікар про останню надію хворих
"Штам "Дельта" приховано знищує легені, тільки ця дія врятує вам життя": лікар про найстрашнішу загрозу вірусу
"Земля пішла з-під ніг від слів Притули": співак з Тернополя вийшов на сцену у шоу "Україна має талант - 2021" (ВІДЕО)
"Штам "Дельта" знищує здоров'я за лічені години, медики терміново порадили перелік рятівних дій": лікар про хитрість вірусу
Оголошення
live comments feed...