• Головна
  • Поїзд Харків – Тернопіль з’єднає Схід і Захід України?
14:00, 11 вересня 2012 р.

Поїзд Харків – Тернопіль з’єднає Схід і Захід України?

Південна залізниця зняла обмеження на продаж квитків на нічний поїзд з Харкова до Києва і назад на жовтень і листопад. Тепер остання дата, на яку можна придбати квиток на поїзд Харків – Київ, – 29 листопада з Харкова і 30 листопада з Києва.

Ще сьогодні вранці купити квитки на нічний поїзд Харків – Київ можна було тільки до 29 вересня. На ПЗ стверджують, що це обмеження, як і нове, не пов’язане з можливим скасуванням поїзда. Навпаки, залізничники намагаються зробити розклад зручнішим для пасажирів.

Історія почалася з нового розкладу поїздів, яке вступило в силу 27 травня цього року.

Згідно з новим розкладом, нічний фірмовий поїзд № 63/64 Харків – Київ («Оберіг») став відправлятиметься з Харкова раніше і змінив маршрут. Раніше цей поїзд їздив до Києва через Полтаву – з 27 травня і по сьогоднішній день він їздить через Суми.

Як розповіли на Південній залізниці, новий розклад істотно відрізнялося від попереднього. По всій країні було скасовано частину поїздів, у тому числі Донецька залізниця скасувала поїзд № 87/88 Луганськ – Київ, яким користувалися жителі Сум, щоб потрапити в столицю.

Щоб сумчани могли дістатися до Києва, «Укрзалізниця» прийняла рішення пустити через Суми поїзд Харків – Київ.

Однак на практиці виявилося, що зміна маршруту харківського поїзда не вирішує проблем сумчан. Майже всі квитки на нічний Харків – Київ викуповують мешканці та гості Харкова.

Тоді Південна залізниця запропонувала «Укрзалізниці» свій варіант: пустити «Оберіг» по колишньому маршруту, через Полтаву. А для жителів Сум, які хочуть потрапити до Києва, повернути в розклад скасований поїзд Харків – Тернопіль. На ПЗ  кажуть, цей поїзд буде зручним не лише для сумчан – він з’єднає Схід і Захід України і позбавить пасажирів від пересадок, пише Медіапорт

Поки «Укрзалізниця» розглядає пропозицію. Якщо зміни в розкладі будуть схвалені і маршрут поїзда Харків – Київ пройде через Полтаву, можливо, зміниться – хоч і не суттєво – час відправлення поїзда, тому було прийнято рішення призупинити продаж квитків на нічний поїзд Харків – Київ на дати після 29 вересня.

Сьогодні ПЗ отримала інформацію про те, що на розгляд питання про зміну розкладу знадобиться більше часу, тому обмеження на продаж квитків було перенесено з кінця вересня на кінець листопада.

Якщо пропозиція ПЗ не буде прийнято, продаж квитків просто відкриють – і поїзд продовжить ходити через Суми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...