![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
21:05, 23 грудня 2017 р.
Сьогодні відійшов у вічність перший керівник Тернопільського району
![Сьогодні відійшов у вічність перший керівник Тернопільського району Сьогодні відійшов у вічність перший керівник Тернопільського району](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 23 грудня, відійшов у вічність екс-очільник Тернопільського району. Сидязі Віталію-Роману Томковичу було 76, коли його життя назавжди обірвалося.
Про смерть відомого уродженця Тернопільщини на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» написав нинішній голова Тернопільського району Олександр Похилий.
![Сьогодні відійшов у вічність перший керівник Тернопільсько..., фото-1 Сьогодні відійшов у вічність перший керівник Тернопільського району, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Народився Сидяга Віталій-Роман Томкович 4 січня 1941 року у селі Великі Бірки, де й проживав аж до смерті. Він, до слова, був ще й першим в історії керівником Тернопільского району. А ще був знаним українським громадсько-політичним діячем, освітянином. Свого часу він був секретарем Тернопільської філії УГС, згодом заступником голови Тернопільської обласної організації УРП, Представником Президента України в Тернопільському районі та головою спілки ветеранів району.
Тож, ця смерть – велика втрата не лише для рідних, але й для всіх людей, які знали і поважали його. Редакція інтернет-порталу «Тернополяни» висловлює щирі співчуття родині та близьким Романа Сидяги. Вічна пам’ять…
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...