Тернопільські патрульні приємно здивували водія-порушника

Тернопільські патрульні приємно здивували водія-порушника, Дмитро Бондаренко

В мережі один із тернопільських водіїв розповів про приємні зміни в роботі патрульних, які не можуть не радувати.

Про це написав Роман Задорожний.

"Казка про 49 см, 25 хв і 1-й раз :)

Кажуть, в Різдвяну ніч трапляються дива. Ну, якщо вже і не капець магічні, але подивуватися є чому. Отож, читайте малята:)

Вперше за 1,5 року цієї ночі мене зупинив патруль. Причина банальна - попередити про один з габаритів, який не світив. Постанова про адмінпорушення не банальна - стара страховка (не забувайте нову вдома, а стару викидайте відразу аби не плутатись:).

Сидимо в ФайноБусі чекаємо на папірці, рефлексуємо на тему, от були б електронні доки, роздрукували чек і ми їдемо далі. І тут починається казка.

Вже через хвилинку переді мною стоять три полісмени. Один з планшетом та електронно оформленою постановою, другий з принтером для друку чеків, третій з терміналом для безготівкової оплати штрафу на місці.

О, Санто чи Миколаю, чи всі разом - то є справді радісно та дивно! Кажу їм, що щойно мріяв про такі дива, а у відповідь - та то ми ПЕРШИЙ РАЗ таке робимо. І одразу зі мною - навіть почав себе якось гордо почувати, перший же раз і мені, отако:)))

25 ХВИЛИН - введення інфи, спроба друку, оплата, довведення не введених даних, перезавантаження блутузу - ще треба підівчитись, бо то таки довго, і...

...49 САНТИМЕТРІВ! - довжина постанови про адмінпорушення. + 14 см чек про оплату з терміналу. Все рівно дуже круто порівнюючи з листками протоколів та кальок, які були.

РІЗДВО - постанова видрукувана 00.01 25 грудня. Санта був поруч, хоча штраф я і оплатив власною карткою:)))

Мораль: не порушуєте - не дізнаєтесь про позитивні зміни в поліції:))); все змінююється і це радує; Патрульна поліція Тернополя - ще треба підівчити патруль і всьо буде ок. Мінус - один з полісменів заради розваги зупинив старенькі жигулі і спробував оформити протокол про непристебнутий пасок безпеки - нууу, хлопці, такого вже 4 роки не бачив, правда, після мого тихого зауваження про крутий зір полісмена водія таки відпустили без оформлень", - написав Роман Задорожний.

Тернопільські патрульні приємно здивували водія-порушника, фото-1
фото: Роман Задорожний
патрульні штраф водій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі