• Головна
  • На Тернопільщині відкупитись від армії коштує 1000 доларів
20:50, 11 вересня 2012 р.

На Тернопільщині відкупитись від армії коштує 1000 доларів

Тернопільська прокуратура порушила кримінальну справу проти головного спеціаліста одного з райвійськкоматів Тернопільської області за хабарництво за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 ч. 3 КК України (одержання службовою особою хабара, поєднаного з його вимаганням).

Про це повідомив прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Микола Гуцуляк.

Хабар у розмірі 1000 доларів США отриманий за позитивне вирішення питання про звільнення від призову на строкову військову службу.

Досудове слідство проводить Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення