• Головна
  • У Тернополі на проспекті Злуки ледь не згорів будинок
12:10, 12 вересня 2012 р.

У Тернополі на проспекті Злуки ледь не згорів будинок

Украй небезпечна ситуація виникла нещодавно у будинку № 15, що на проспекті Злуки. Про те, що сталося, повідомив голова будинкового комітету Олексій Корицький. За словами пана Олексія, у результаті короткого замикання у будинку виникла пожежа, яка дощенту знищила електролічильник та трансформатори струму.

Вимкнулися всі побутові електроприлади і люди залишилися без світла. Допоки приїхала аварійна РЕМу, рятувати уже було нічого. Добре, що припинили подачу струму, бо інакше міг би загорітися й будинок.

У Тернополі на проспекті Злуки ледь не згорів будинок, фото-1

- Уявіть собі ситуацію: люди поприїжджали з сіл, понавозили продуктів, а тут світла немає, холодильники не працюють і невідомо, коли вдасться відновити електропостачання,- розповідає пан Олексій. – До речі, цей випадок непоодинокий. Два роки тому у будинку на проспекті Злуки, 21, а минулоріч – на проспекті Злуки, 5 також повністю вигоріли щитові. А все тому, що на аварійних РЕМу відсутнє автоматичне від’єднання від електропостачання у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Тому аварійній бригаді довелося виїжджати на місце, де знаходиться трансформаторна підстанція, і вручну перекривати подачу струму на будинок. На тому місія «ремівців» закінчилася. Що мають люди робити далі — їх не цікавило.

У Тернополі на проспекті Злуки ледь не згорів будинок, фото-2

Отож мешканцям будинку довелося в терміновому порядку збирати гроші і заново закуповувати усе необхідне обладнання. До речі, саме за кошти мешканців було відремонтовано, відновлено та замінено не одну щитову. Через те, що обладнання РЕМу і досі залишається на досить низькому рівні, не оновлюється і не модернізується, мусимо терпіти додаткові збитки. Відновлення щитової обійшлося нам майже у півтори тисячі гривень. Проте, взявши до уваги, що аварія трапилася у вихідні і люди могли майже три дні сидіти без свіла, РЕМ пішов на зустріч і дозволив тимчасово під’єднатися до системи електропостачання.

Своїми думками з приводу даної ситуації поділився і головний інженер підприємства «ТернопільКомСервіс», на обслуговуванні якого знаходиться будинок, Володимир Байгер:

- Аварійна служба міського РЕМу мала б працювати активніше. Проблеми, які виникли через недоліки у системі електропостачання, вони повинні усувати самостійно, а не за рахунок мешканців. Людям довелося самотужки справлятися з проблемою: збирати кошти та шукати всі необхідні матеріали. Ми також не могли залишити їх у біді, тому викликали свого електрика, який виконав усі необхідні роботи. До справи залучили й інших наших працівників. Але у таких ситуаціях все-таки мали б працювати професіонали, які мають під руками усе необхідне. А взагалі у таких випадках мала б спрацьовувати автоматика і припиняти подачу електроенергії на будинок, повідомляє t-v

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...