• Головна
  • Тернопільські першачки розпочали навчальний рік із новим букварем
09:00, 14 вересня 2012 р.

Тернопільські першачки розпочали навчальний рік із новим букварем

Цьогорічні першачки розпочали навчальний рік із новим букварем. Проте не всім освітянам він сподобався. Вчителі вважають, що ця книжка складна, як для них самих, так і для дітей.

Якщо старі підручники для школярів починалися з вивчення літер, то новий буквар майоріє текстами та віршами. З першою літерою «А» дітки зможуть познайомитися, прочитавши уже 38 сторінок тексту.

Вчителі ж тернопільської школи номер 3 стверджують: новий підручник подає зовсім інші підходи до вивчення літер і у ньому автори врахували різний рівень підготовки дітей,

Світлана Заброцька, вчитель початкових класів ЗОШ №3: «Мені особисто, як вчителю, букварик подобається, тому що я бачу, що він дає більше можливостей для розвитку дитини. Щодо критичних зауважень, то напевно що вони виникнуть після того, як ми кожну сторінку опрацюємо з дітьми. Тобто, одна справа, коли я прочитала, друга справа, коли ми з дітками пройдемо цей букварик і напевно саме тоді можливо і можна буде чіткіше і сказати чи це дійсно така лінгвістична революція, чи є там можливо якісь недоліки, чи це дійсно тільки позитив»

Як працювати із новим виданням вчителі дізнавались із уст самих авторів книги. Останні навчили освітян та батьків, як правильно освоювати книгу, повідомляє ІНТБ.

Світлана Заброцька, вчитель початкових класів ЗОШ №3: «Перша моя порада батькам, не розуміють підходів авторів – це просто сісти. Прочитати цей букварик, як художню книжку і спробувати сприйняти тексти цього букваря не як люди тридцятирічного віку, а з точки зору діток, діток 6-7 років»

Новій книзі закидали не тільки складність, але й використання русизмів.

Світлана Заброцька, вчитель початкових класів ЗОШ №3: «Навпаки, я б не сказала, що там багато русизмів, навпаки , достатньо піднятий українознавчий аспект. Є описи різних куточків України, згадано і державні і народні символи України»

Новоспечена школярка Ліза Резніченко каже, що завдання із нового букварика їй вдаються і навіть з’явився улюблений віршик.

Ліза Резніченко, учениця 1-В класу ЗОШ №3: «–А є там якісь малюнки чи завдання які тобі сподобались? Є завдання – віршик, А який тобі віршик сподобався? Про золоте курчатко»

Новий букварик – це інший погляд на методи освіти, але яким він стане для тернопільських школярів покаже час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" таємно руйнує організм, біду розпізнають лиш за цими ознаками": лікар про останню надію хворих
"Штам "Дельта" приховано знищує легені, тільки ця дія врятує вам життя": лікар про найстрашнішу загрозу вірусу
"Земля пішла з-під ніг від слів Притули": співак з Тернополя вийшов на сцену у шоу "Україна має талант - 2021" (ВІДЕО)
"Штам "Дельта" знищує здоров'я за лічені години, медики терміново порадили перелік рятівних дій": лікар про хитрість вірусу
Оголошення
live comments feed...