• Головна
  • Сьогодні тернополяни святкують День Батька
12:00, 16 вересня 2012 р.

Сьогодні тернополяни святкують День Батька

16 вересня в Україні відзначають День батька.

З пропозицією святкування цього дня виступили представники міжнародної громадської організації "Міжнародний Центр Батьківства", започаткувавши у жовтні 2006 року Громадську ініціативу "День Батька". В рамках цієї ініціативи зібрали 10 000 підписів під листом до Президента України з пропозицією ввести День Батька на державному рівні. На Тернопільщині День батька розпочали святкувати в суботу, 15 вересня - вечірніми чуваннями в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Консультаційний центр "Колиска життя" запрошував на молитовні чування та розважання з нагоди Дня батька на тему "Цінність людського життя". Чування розпочалися в суботу, 15 вересня о 18.00 годині в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці  в Тернополі.

- Впродовж трьох годин, ми будемо розважати над тим, що людське життя розпочинається з самого Зачаття, ми будемо чути гарні вислови та науки, що людина є правдивою особою з самого зачаття. Також будуть гарні розважання над тим, як бітько повинен брати активну роль від самого зачаття, від самої вагітності аж до народження дитини, тому що його роль дуже важлива, - розповідав співробітник Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці  в Тернополі отець Мартин.

Під час чувань відправлять вечірню, розважатимуть над хресною дорогою ненародженної дитини, молитимуться вервицю до Божого Милосердя за ненароджених дітей та жінок, які планують аборт. Триватимуть вечірні чування з 18 до 21 години, завершиться молитва благословенням та мированням. А у неділю, 16 вересня, в одному із торговельно-розважальних центрів Тернополя відбудеться свято батька.

- Буде для татусів ціла програма, в якій можна буде взяти участь. Буде міні лекція про партнерські пологи, де кожен татусь, який буде мати бажання, буде нагороджений медаллю - чудовий тато-2012 року. Також будуть відбуватися різні конкурси, в яких разом з татусями зможуть взяти участь і діти, вони будуть надзвичайно цікаві, - розказала TV- 4 голова громадської організації "Центр щасливого батьківства та материнства" Марія Хомів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...